Dns Değiştirme Programı

                    Dns Değiştirme Programı 

dns nasıl değiştirilir? dns değiştirme resimli anlatım,dns değiştirme yazılımı programı indir,windows xp 7 8 dns nereden değiştiriilir

Sorunlarınız için 0888 233 7373 Arayarak Teknoloji Hattından Yardım Alabilirsiniz

http://www.tr-teknoloji.com/android-tablet-dns-ve-ip-degistirme-ayarlari.html

http://www.teknolojirehberi.org/etiket/windows-8-dns-degistirme-programi

http://www.teknolojirehberi.org/forumlar/konu/android-otomatik-apk-dns-degistirme-programi-ve-ayarlari

Dns Değiştirme Programı: Google ile youtube aynı şirket oldukları için ıp adresleri engellendi bundan dolayı Google’a ait bazı uygulamalara erişilemiyor “translate hizmeti, video hizmeti,…vb” Bizde bu uygulamalara sorunsuz bir şekilde girebilmek için lüzumu üzerine bu programı hazırladık Windows Xp, Vista ve Windows 7’de sorunsuz çalışmaktadır. Programda bulunan butonları açıklayalım; Türk Telekom: Bu butona tıkladığınızda dns ayarlarınız Türkiye standartlarına göre ayarlanır yasaklı sitelere giremezsiniz ve yasağa uymuş olursunuz Dns Default: Daha önce ayarlamış olduğunuz Dns ve ip adresinizi otomatik yapar. Soru: Yasaklı sitelere nasıl sorunsuz bir şekilde girilir? Cevap: Sizler için hazırlamış olduğumuz programda bulunan 2 yöntem ile yasaklı sitelere sorunsuz bir şekilde girebilirsiniz.

1.Yöntem Dns butonlarından herhangi birine tıklayın dns ayarlarınızın değiştiğini belirten bir uyarı çıkacaktır gelen uyarıya tamam dedikten sonra sorunsuz bir şekilde girebilirsiniz. Norton Dns veya Open dsn i kullanmanızı tavsiye ederim tabi takdir sizindir istediğiniz dns i kullanabilirsiniz bunun için alternatif Dns adresleride eklenmiştir. 2.Yöntem Yasaklı sitelere girmenin bir başka yoluda Hosts dosyası üzerinde değişiklik yapılarak gerçekleşir. Host dosyası ile istediğiniz siteleri bilgisayarınızdan açılmaması için yapılandırabilirsiniz. Aynı zamanda açılmasını istediğiniz yasaklı siteleri açmak içinde yapılandırabilirsiniz.. Biz bazı yasaklı siteleri açmak için yapılandırmış olduğumuz hosts dosyasını kullanacağız Kullanımı: Hosts dosyası Değiştir Butonuna tıkayarak hosts dosyasında bulunan yasaklı sitelere sorunsuz bir şekilde giriş yapabilirsiniz; Yapmış olduğunuz değişiklikten memnun değilseniz Hosts Default butonuna tıklayarak orijinal Hosts dosyasınızı geri yükleyebilirsiniz.

DNS Ayarı Değiştirme Programı

DNSExchanger

Dns değiştirme programı: Kişisel bir proje olarak geliştirilen DNSExchanger programı Windows işletim sistemleri üzerinde çalışan ve yerel ağ bağlantısı ayarlarınızdaki DNS sunucu adreslerini hızlı bir şekilde OpenDNS, Google DNS ve Comodo DNS servislerine ait adreslere ayarlamanıza ve bunlar arasında geçiş yapmanıza yardımcı olan küçük bir uygulama.

Basit bir görünüme ve yapıya sahip olan programda dilerseniz Hakkında/Ayarlar bölümüne girerek tercih ettiğinizbaşka DNS servislerine ait adresleri de uygulamaya ekleyebilir ve bunlara ait adresleri hızlı bir şekilde ağ ayarlarınızda yapılandırabilir ve ayarlayabilirsiniz. YouTube vb. diğer yasaklı sitelere DNS engellemesi yüzünden girememe  gibi bir problem yaşıyorsanız DNSExchanger size etkili bir çözüm bulma konusunda yardımcı olabilecek bir araç.

Ayrıca Türk üretimi bir program olan DNSExchanger Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki ayrı dil seçeneğine sahip. Sadece birkaç fare tıklaması ile güvenli, yasaklardan uzak ve özgür bir internet kullanıcısı olmak için gereken DNS ayarlarına sahip olabilirsiniz.

Dns değiştirme programını indirme için tıklayınız

Reklamlar